Wynajmij ekskluzywną furgonetkę z kierowcą, aby zapewnić łatwy i wydajny transport ładunków

Wynajmij ekskluzywną furgonetkę z kierowcą, aby zapewnić łatwy i wydajny transport ładunków

Date: 2023-10-15 18:07:57 - Polish Blog

Niezależnie od tego, czy chodzi o logistykę Twojej firmy, czy o przeprowadzkę prywatną, nasza dedykowana usługa dostaw samochodów dostawczych oferuje bezproblemowe rozwiązanie do transportu Twojego ładunku w całej Europie. Dzięki dostępowi do ogromnej floty składającej się z ponad 17 000 samochodów dostawczych, możemy odebrać Twoje produkty w wybranym przez Ciebie czasie i dostarczyć je szybko, zgodnie z Twoim harmonogramem.

Korzyści z wynajmu vana z kierowcą:

1. Indywidualne terminy odbioru i dostawy:

Ciesz się elastycznością w wyborze terminów odbioru i dostawy, które odpowiadają Twojej wygodzie. Nasz serwis jest dostępny w dzień i w nocy, także w weekendy.

2. Pilne transporty stają się proste:

W przypadku przesyłek, dla których liczy się czas, oferujemy odbiór tego samego dnia, a dostawy w ciągu 2-3 godzin na obszarach miejskich.

3. Idealny do wszystkich rodzajów ładunków:

Nasza usługa dostawy vanem może obsługiwać ciężkie, nieporęczne i delikatne przedmioty, dzięki czemu nadaje się do transportu szerokiej gamy towarów.

4. Nie jest wymagane specjalne opakowanie:

Chociaż zalecamy ochronę delikatnych przedmiotów, nasze samochody dostawcze są zaprojektowane do przewozu ładunków bez potrzeby specjalnego pakowania.

5. Szybkie dostawy bez przestojów:

Priorytetem są dla nas szybkie dostawy, dzięki czemu Twoje produkty dotrą do celu bez niepotrzebnych opóźnień.

Ładowność i rozmiary furgonetek:

Nasz dedykowany serwis samochodów dostawczych oferuje różne opcje, aby spełnić specyficzne wymagania Twojego ładunku:

1. Furgon: 420 x 175 x 180 cm, 13 metrów sześciennych i ładowność 1000 kg.

2. Furgon z plandeką: 420 x 210 x 230 cm, 19 metrów sześciennych i ładowność 1000 kg.

3. Furgon z plandeką + winda załadowcza: 410 x 210 x 230 cm, 19 metrów sześciennych i ładowność 750 kg.

Dodatkowe usługi dla Twojej wygody:

Oprócz naszej sprawnej obsługi samochodów dostawczych, oferujemy opcjonalną pomoc przy załadunku i rozładunku przedmiotów. Chociaż nasi kierowcy skupiają się głównie na transporcie, w razie potrzeby mogą pomóc, zapewniając płynny proces, nawet jeśli nie masz dostępnej pomocy.

Uzyskaj szybką wycenę i zarezerwuj z łatwością:

Nie musisz czekać całymi dniami na wycenę. Dzięki naszej zautomatyzowanej platformie możesz otrzymać natychmiastową wycenę przeprowadzki w ciągu kilku sekund. Rezerwacja vana z kierowcą to tylko kilka kliknięć, dzięki czemu proces ten jest łatwy i efektywny.

Easy Move Europe: niedrogi i niezawodny transport ładunków

W Easy Move Europe jesteśmy dumni z oferowania niedrogich i niezawodnych usług transportu ładunków. Dzięki naszym dedykowanym vanom i zawodowym kierowcom możesz sprawnie i niedrogo przemieszczać swoje towary. Wypróbuj naszą zautomatyzowaną platformę już teraz i doświadcz płynnego transportu ładunków dzięki Easy Move Europe.

 

Uzyskaj bezpłatną wycenę już teraz!